CITRUS CARE TREATMENT

ZABIEG DLA CERY NACZYNIOWEJ, SZAREJ, ZIEMISTEJ Z PRZEBARWIENIAMI

1 SET (2 ZABIEGI)

Profesjonalny anti-agingowy, rozjaśniający i ujędrniający zabieg z linii Citrus Care zamknięty w Treatment Box, pozwalający na wykonanie efektywnych zabiegów w gabinecie kosmetologicznym. Niepowtarzalne kompozycje, innowacyjne rozwiązania  i maksymalna koncentracja składników aktywnych, gwarantują efekty już po pierwszym zabiegu. Jest to procedura łącząca prostotę użytkowania z możliwością dostosowania zabiegu do indywidualnych potrzeb każdego klienta dzięki łączenia procedury Treatment Box z produktami pozostałych linii FREIHAUT. Set zabiegowy z linii Citrus Care  pozwala na wykonanie 2 zabiegów, polecany dla skór z przebarwieniami, przy skórze szarej, ziemistej, wymagającej rozjaśnienia, ujędrnienia i odmłodzenia.

Treatment składa się z :

MULTI-VIT

Czysta, zawarta w mikrokapsułkach  witamina C, która wraz z innymi witamin (E i A) jest bardzo silną substancją dla słabych i zniszczonych skór. Zapobiega starzeniu się skóry i tworzeniu się wolnych rodników. Można wprowadzać prądami bądź przy pomocy derma rollera.

OSMOSIS

Maska wykonana z alg i acerolli. Acerolla tworzy osmozę, jest bogata w minerały, co wspiera procesy regeneracyjne. Wymieszać pół saszetki z wodą do uzyskania gęstej śmietany, nałożyć na twarz i szyję. Zdjąć po 20 min.

ELIXIR

Serum idealne do relaksującego masażu i regeneracji skóry. Jest bogate w Q10 i alantoine, regeneruje i zapobiega odwodnieniu skóry. Natychmiastowe działanie lampy błyskowej. Wmasować w skórę bądź wprowadzić prądami.

CREAM

Krem z witaminą C w mikrokapsułkach oraz z granatem. To stanowi źródło składników odżywczych i niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, aby upiększyć skórę. Idealne zakończenie zabiegu. Zaaplikować na skórę i wmasować do całkowitego wchłonięcia.

Close Menu