OXYGEN O2 TREATMENT

ZABIEG DLA CERY NACZYNIOWEJ

1 SET (2 ZABIEGI)

Zestaw OxygenO2 jest idealnym programem do osiągnięcia trzech celów za pomocą jednego zabiegu:

  1. Elastyczność naczyń krwionośnych jest wzmocniona, przepuszczalność na niekorzystne skutki środowiskowe zmniejszona
  2. Skóra jest oczyszczona z toksyn
  3. Zmarszczki i drobne linie ekspresyjne są zmniejszone
  4. Zmniejszenie przebarwień

Zawartość setu:

Etap 1. TINGLE PEEL (PEELING: PŁAT + ŻEL)

Peeling składający się z enzymów i kwasu cytrynowego. Połączenie żelu i plastra/płatu powoduje wytworzenie na skórze pęcherzyków tlenu „karboksyterapia w kremie”, które poprawiają oddychanie oraz regenerację komórek. Działanie: Reakcja tych czynnych substancji powoduje wytworzenie pęcherzyków tlenu na skórze, które są w stanie dotlenić tkanki, poprawić przepływ krwi i ułatwić absorpcję substancji czynnych. Zawierają one enzymy jagodowe, detoksykują skórę w głębi i wspomagają regenerację komórek. Uwaga: swędzące lekko ciepłe uczucie w pierwszych minutach aplikacji jest normalne. Składniki aktywne: enzymy z jagód, ekstrakt cytrynowy, cukier trzcinowy , kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu. Żen szeń. Nałożyć żel a następnie płat. Pozostawić około 10 min po czym zdjąć. Przemasować i zmyć wodą.

Etap 2. CONCENTRATE (SERUM)

Serum, które wspomaga krążenie krwi w komórkach skóry, w ten sposób stymuluje produkcję tlenu. Dzięki aktywacji krążenia krwi, zaczerwienione i wrażliwe skóry uspokajają się i ulegają rozjaśnieniu. Składniki aktywne: TelangynTM , miłorząb japoński, kukurydza, peptydy mlekowe, kwas mlekowy , witamina E , olej rycynowy, ruszczyk kolczasty (Butcher’s Broom, Myszopłoch kolczasty) Rozprowadzić na skórze, wmasować bądź wprowadzić przy pomocy prądów.

Etap 3. D-MASSAGE (KREM DO MASAŻU)

Krem do masażu bogaty w nawadniające i ochronne substancje czynne, które wzmacniają skórę i chronią przed mikrourazami, uszkodzeniami termicznymi, promieniowaniem słonecznym czy zanieczyszczeniami. Składniki aktywne: TelangynTM , miłorząb japoński , kwas hialuronowy, Chondrus crispus ,  kapusta (Brassica campestris) , słodkich migdałów , witamina E, kakaowiec cupuacu (Theobroma grandiflorum) , allantoina , ruszczyk , bisabolol , glikoproteiny , kwas glutaminowy Przemasować i pozostawić na skórze.

OPCJONALNIE

Na miejsca najbardziej zaczerwienione zaaplikować Redness Cure bądź O2 Fleece

Etap 4. BLUE MASK (MASKA)

Maska w postaci gęstego, orzeźwiającego i regenerującego żelu. Poprawia sprężystości i elastyczności skóry, jak również znakomicie uspokaja, zmniejsza zaczerwienienia i nadaje efekt rozświetlenia skóry. Substancje aktywne: ozonowana oliwa z oliwek, Aloe Vera, wyciąg z Kava Kava, Ginkgo Biloba. Nałożyć, pozostawić 15-20 min, bądź po 10 minutach dodać tonik i przeprowadzić lekki masaż.

OPCJONALNIE:

Na maskę zaaplikować CASSIS MASK bądź inny rodzaj maski algowej. Nadmiar usunąć i zaaplikować krem (BLUE PEARLS CREAM) a następnie C&B Sun Protector bądź SUN TOUCH Anti-Aging Concealer Light/Dark.

Close Menu